Kategoria: Aktualności

Park Wodny , MDS i Siłownie od 17 października NIECZYNNE

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje , w związku z zakwalifikowaniem Powiatu Miejskiego Tarnowskiego do strefy czerwonej z dniem jutrzejszym tj. 17 października 2020r zostaje zawieszona działalność do odwołania  Parku Wodnego , Miejskiego Domu Sportu – części basenowej  oraz siłowni którymi administruje ośrodek ( Arena Jaskółka Tarnów , Tereny Rekreacyjne przy ul. Wojska Polskiego 14 , Centrum Aktywnego Wypoczynku  Aleja Tarnowskich 1 ).

Jednocześnie informujemy wszystkich uczestników kursów nauki i doskonalenia pływania iż w związku z zaistniałą sytuacją kursy zastają zawieszone do odwołania . O ponownym wznowieniu zajęć poinformujemy stosownym komunikatem .

Przejdź do treści
Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Informacje o danych osobowych

Drogi Internauto,

ponieważ przetwarzamy Twoje dane osobowe dlatego chcielibyśmy Cię poinformować o tym fakcie oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych”). Obowiązywać będzie ono każdą firmę i instytucję, która prztewarza dane osobowe.